Feladatok:

Banktechnikai eszközök karbantartása, javítása budapesti ügyfelek vonatkozásában
Műhelymunka végzése
Kommunikáció az ügyfelekkel szakmai kérdésekben

Elvárások:

Elektromechanikai végzettség
Minimum 1-2 éves releváns tapasztalat (szerelői/karbantartói/szervizes munkakörben)
Műszaki beállítottság
Informatika iránti érdeklődés
B kategóriás jogosítvány
Saját gépjármű
Jó kommunikációs készség, megbízhatóság
Önálló munkavégzés, ügyfélközpontúság

Előny lehet:

Angol vagy német nyelvtudás
Nyomdaipar gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
Nyomtatók, multifunkcionális eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

Családias munkakörnyezet
Hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes bérezés
Bónusz lehetőség
Céges mobiltelefon

A munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű, banktechnikával foglalkozó Partnere részére toboroz szerviztechnikus pozícióba munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a “Jelentkezés” gombon keresztül vagy a 02977@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Job Overview

Sign Up

Forgotten Password

Job Quick Search

Cart

Cart