Raktáros munkalehetőség

Feladatok:

A beérkező anyagok átvétele, beraktározása
A termeléshez szükséges anyagok megrendelések szerinti előkészítése és kiszállítása
Késztermékek kezelése
Kiszállítandó áruk ügyintézése, szállítási adatok összesítése, lejelentése
Leltári folyamatok elvégzése

Elvárások:

Targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324)
Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
3 műszak vállalása
Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Béren kívüli juttatás
Havi teljesítmény bónusz
Munkába járás támogatása
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lerner.csaba@manatwork.hu e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig). A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/317-2663-as mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Job Overview

Sign Up

Forgotten Password

Job Quick Search

Cart

Cart